Zawiesia

POLIESTROWE ZAWIESIA PASOWE

Zawiesia pasowe wykonujemy z tworzyw poliestrowych, w formie zawiesi pętlowych z możliwością zakończenia ogniwami metalowymi lub w obwodzie zamkniętym. Realizujemy zamówienia na zawiesia wielocięgnowe z wykorzystaniem cięgien pasowych.

Elastyczność i mały ciężar pozwala stosować nasze zawiesia pasowe wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko uszkodzenia powierzchni przenoszonego ładunku.

Dodatkowo uwzględniając kształt i własności podnoszonych ciężarów, ich użytkowanie jest bardzo wygodne.
Zawiesia wykonujemy z taśm o wysokiej wytrzymałości o szerokości od 30 do 300 mm, których tonaż określony jest odpowiednim kolorem oraz czarnymi liniami.

Każde zawiesie wyposażone jest w etykietę identyfikującą oraz instrukcję obsługi. Standardowo pętle zawiesi wzmacniane są trwałym obszyciem. W zależności od przeznaczenia, zawiesia można zabezpieczyć dodatkowymi rękawami ochronnymi, wydłużającymi ich żywotność oraz pozwalającymi na w pełni bezpieczne podnoszenie elementów o ostrych krawędziach.

Zaletą naszych zawiesi pasowych jest ich odporność na wilgoć, oleje i kwasy mineralne.

Nasze zawiesia można stosować w temperaturze od -40 do +100°C.

Dla zawiesi pasowych stosuje się najwyższy współczynnik bezpieczeństwa 7:1, a rozciągliwość przy pełnym obciążeniu wynosi maksymalnie 3%.

Data:
07 października, 2012
Materiał:
Poliester
Producent:
Super-Line
URL:
Otwórz łącze

Nasze zawiesia pasowe wykonane są z najwyższej jakości tworzyw poliestrowych, które produkowane są w formie zawiesi pętlowych z możliwością zakończenia ogniwami metalowymi lub w obwodzie zamkniętym. Ponadto realizujemy zamówienia na zawiesia wielocięgnowe z wykorzystaniem cięgien pasowych